SYKSYN ALKEISKURSSIT KÄYNTIIN LOKAKUUSSA!
Nyt on loistava aika aloittaa padelharrastus – Järjestämme 10 kerran alkeiskursseja aloittelijoille!
Syksyn alkeiskurssit starttaavat viikolla 41 (10.10. alkava viikko). Alkeiskurssilla padelin perusteet käydään valmentajan johdolla perusteellisesti läpi. Kurssi pitää sisällään 10 treenikertaa, mahdollisen vuokramailan sekä juomapullon ja PCF -tuotepaketin. Alkeiskurssille voi osallistua täysin vasta-alkajana tai muutaman kerran lajia kokeilleena.
Kursseja valmentavat ympäri Suomea pätevät valmentajamme, joiden avulla opit varmasti padelin salat. Valmennuskavereista löydät taatusti myös uusia pelikavereita!
Kurssin hinta on 280€/pelaaja.
Jokaisella kurssilla on 4 paikkaa, jotka täytetään ilmoittautumisjärjestyksessä. Tsekkaa paikkakunnat ja ilmoittaudu mukaan alla olevasta linkistä!
Terveuloa oppimaan ja nauttimaan!